O NÁS

LUKÁŠ BULKO je hudobný skladateľ – samouk. Narodil sa v roku 1986 v Trenčíne a momentálne žije v Bratislave. Hudbu začal skladať na počítači v 15 rokoch, tá sa postupne stala jeho najväčšou záľubou. Hidden For The Eyes / Očiam skrýté  je debutovým albumom na ktorom pracoval 8 rokov. V profesijnom živote pracuje v neziskovom sektore.

ADAM DEKAN, narodený v roku 1986 je v Bratislave pôsobiaci hudobník a producent. Živí sa ako sound-designer a mixážny inžinier. Prostredníctvom celoživotnej vášne k modulárnej syntéze a syntetizátorom preskúmal a objavil množstvo harmonicky bohatých, súčasných hudobných žánrov. (sc)

ALEXANDRA LUKÁČOVÁ sa narodila v roku 1989 v Bratislave. Do sveta hudby vstúpila v 15 rokoch, kedy začala s hraním na bicie, neskôr basgitaru až sa napokon dostala k spevu. Od roku 2015 bola spoluzakladateľkou a speváčkou elektro-akustickej kapely Núku, dnes Gladia Moony. (bc)

MARIÁN HRDINA sa narodil v roku 1986 ako 1. z troch detí v skromnej rodine slovenského učiteľa a novinárky. Hudobný talent objavil v 17rokoch, keď sa  v rámci uchádzania o účinkovanie v divadle učil spievať. Vyštudoval klasický operný spev na VŠMU a popri profesionálnom spievaní sa venuje alternatívnym projektom, vrátane vlastnej tvorby. Je členom Slovenského filharmonického zboru a Danubius octet singers.

SILVIA BOBEKOVÁ sa narodila v roku 1991 v Nitre. Od detstva žila v malej dedinke blízko mesta, kde začínala rozvíjať svoju tvorbu. Momentálne už rok žije na strednom Slovensku, v Martine. Blízko hôr, prírody a pokoja, ktoré sú jej najväčšou inšpiráciou. Teraz sa naplno venuje umeniu a tvorbe rôznych foriem. Od maľby obrazov, cez grafiku, až po ručne maľovanú obuv. (f)

LIBUŠA ČTVERÁKOVÁ sa narodila v roku 1984 v Malackách. Vyrastala vo výtvarnej rodine a tvorí od jej útleho detstva. Najviac však miluje farby a maľovanie. Rada maľuje snové, farebné svety, kde je ústredným motívom ~Svetlo. (f)

LUBOŠ DE GERERDO SURŽIN sa narodil v roku 1981 v Košiciach na Slovensku. Jeho hlavnou prácou je tvorba pozadí a designu a celkových záberov do filmov, ako boli Avatar, Súboj Titanov, Hry o život, Godzilla, Alice in Wonderland, Alienist, Cloverfield a mnoho ďalších. Tak isto sa aktívne venuje olejomaľbe a písaniu. Momentálne sa vydáva jeho prvá fantazijná novela (Lesné Víly: Spojenie tieňov) Forest Nymphs: Joining of the Shadows, ktorú vydáva Memoirs Mereo Publishing London.(p,f,f,m)